دوره‌ طراحی

راهی ممکن برای تعامل با AGI

AGI

در ماه‌های اخیر من نسبت به آخرین پیشرفت‌های دنیای هوش مصنوعی و چالش‌ها و سؤالات باز که چنین دنیایی با خود به همراه دارد، وسواس داشتم، به خصوص وقتی صحبت از نحوه کار با این چیز می‌شود.

بنابراین اگر می‌خواهیم دانش بشری را با استفاده از AGI گسترش دهیم، باید آن را آزمایش کنیم، به آن اعتماد کنیم، آن را درک کنیم، و تنها در این صورت است که می‌توانیم با آن بازی کنیم.

ایده

ایده اصلی حول ایجاد یک “مرورگر” می چرخد. با این حال، به جای مرور وب، این مرورگر برای غربال کردن محتوا طراحی شده است. این محتوا می تواند از یک پاراگراف، یک عبارت یا یک کلمه تا حتی یک ایده انتزاعی باشد.

نمای کلی رابط

نوار پیمایش

AGI

نوار پیمایش عملکرد دقیق مرورگرهایی را دارد که از نظر ناوبری می شناسیم، این ایده رابطی است که برای مکالمات کمتر اما عمیق تر ساخته شده است.

منطقه چت:

نوار ابزار:

ابزارها اساساً ویجت‌های هوشمندی هستند که از هوش مصنوعی یا خدمات شخص ثالث پشتیبانی می‌کنند و به ما کمک می‌کنند: آزمایش، اعتماد، درک و بازی با AGI.

Chat GPT با ابزارهای خارج از جعبه ارائه می شود به علاوه کاربران می توانند ابزارهای خود را ایجاد کرده و آنها را به جعبه ابزار ارسال کنند.

استفاده از ابزار:

به سادگی یک یا دو ابزار را انتخاب کنید، متن را انتخاب کنید و تمام.

نمونه ها:

ما به ابزارهایی نیاز داریم که محتوای مرتبط را از منابع مختلف ارائه دهند تا به ما در آزمایش نتایج، درک واقعی هر کلمه/ عبارت/پاسخ، ترکیب داده‌ها از منابع مختلف اما با زمینه یکسان، و بسیاری موارد دیگر کمک کنند.

جعبه ابزار:

با کلیک بر روی نماد "+" جعبه ابزار باز می شود
با کلیک بر روی نماد “+” جعبه ابزار باز می شود

Toolbox مانند یک AppStore هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی یا سایر خدمات خارجی است که به شما امکان می دهد اطلاعات بیشتری را از انواع رسانه ها دریافت کنید، اما در همین زمینه، کاربر می تواند خود را به ابزارهای توسعه یافته توسط Open AI یا ابزارهای ایجاد شده توسط سایر کاربران یا خودش ابزار ایجاد کند.

موارد استفاده واقعی

استفاده از مورد شماره ۱

شما در حال تلاش برای یافتن یک گنج هستید

ابزار مورد استفاده: مکان + تصویر
ابزار مورد استفاده: مکان + تصویر

استفاده از مورد شماره ۲

شما در حال گفتگو در مورد ماهیت واقعیت هستید و GPT اصطلاحی را ذکر می کند که با آن آشنایی ندارید

ابزار مورد استفاده: اشغال کردن+ مطالب مرتبط
ابزار مورد استفاده: اشغال کردن+ مطالب مرتبط

استفاده از مورد شماره ۳

می خواهم بدانم گونه‌های در خطر انقراض روی کره زمین کدامند؟

ابزار مورد استفاده: مکان + تصویر
ابزار مورد استفاده: مکان + تصویر

بنابراین در جمع بندی، زمان آن رسیده است که به جای صفحات، ایده ها و مفاهیم را مرور کنید.

منبع: uxplanet.org

آکادمی آژانس طراحی دایره

آموزش طراحی در آژانس طراحی دایره شامل بوت‌کمپ طراحی ۰ تا ۱۰۰، طراحی تجربه کاربری، طراحی تعاملی، طراحی دیزاین سیستم، رنگ و تایپوگرافی و…

به اشتراک‌گذاری در

لوگو سایت

آژانس طراحی دایره

Search