دوره‌ طراحی

با این نکات ساده بهره‌وری خود را به عنوان یک طراح افزایش دهید

بهره‌وری

به‌عنوان یک طراح بهره‌وری، بهینه‌سازی گردش کار، کارایی را به حداکثر می‌رساند و در زمان با ارزش صرفه‌جویی می‌کند. با اجرای استراتژی های ساده می توانید بهره وری خود را افزایش دهید و به نتایج بهتری برسید. در اینجا سه نکته عملی وجود دارد که به شما کمک می کند تا به یک طراح سازنده تر تبدیل شوید:

۱.کلیدهای میانبر صفحه کلید

بیایید با یک تغییر دهنده بازی شروع کنیم: میانبرهای صفحه کلید. آشنایی با میانبرهای صفحه کلید مخصوص ابزار طراحی شما (مانند Figma) می تواند برای بهره وری شما معجزه کند. ممکن است در ابتدا زیاد به نظر نرسد، اما به این فکر کنید که روزانه چقدر از ابزار خود استفاده می کنید. هر ثانیه ذخیره شده اضافه می شود و در نتیجه مقدار قابل توجهی در زمان صرفه جویی می شود.

تصویری از میانبرهای جستجو در Figma
تصویری از میانبرهای جستجو در Figma

۲.فرآیند خود را ضبط و مرور کنید

ثبت فرآیند طراحی خود را پس از اتمام هر کار به یک عادت تبدیل کنید. سعی کنید از یکی از بسیاری از برنامه های سبک Pomodoro برای ردیابی زمان خود در هر کار استفاده کنید. با انجام این کار، می توانید یک قدم به عقب بردارید و گردش کار خود را در مدتی مرور کنید. همه ما در سفرهای خلاقانه خود فراز و نشیب هایی را پشت سر می گذاریم و با تجزیه و تحلیل زمان صرف شده خود، می توانید بینش های ارزشمندی به دست آورید و در درازمدت کنترل بهتری بر گردش کار خود داشته باشید.

۳.از یادگیری مستمر استقبال کنید

صنعت‌طراحی همواره در حال پیشرفت است و ما به عنوان طراح باید با آخرین روندها و ابزارها همگام باشیم. یادگیری و کشف مداوم تکنیک‌ها و فناوری‌های جدید را به یک نکته تبدیل کنید. این نه تنها با کارآمدتر کردن شما در زمان صرفه جویی می کند، بلکه جرقه خلاقیت شما را نیز زنده نگه می دارد. یادگیری و مطلع ماندن الهام بخش کار طراحی شما خواهد بود و به شما کمک می کند در صنعت پیشرو باشید.

نتیجه

بهره‌وری یک کار شخصی است و هر طراح ممکن است روش‌های منحصربه‌فردی داشته باشد که بهترین کار را برای او داشته باشد. این نکات به عنوان نقطه شروعی برای کشف ریتم سازنده خود هستند. افزایش بهره وری شما به عنوان یک طراح تماماً در مورد یافتن تکنیک هایی است که بهترین کار را برای شما دارند. با فداکاری و رویکرد صحیح، پتانسیل کامل خود را به عنوان یک طراح باز می‌کنید و در هنر خود برتر خواهید بود.

منبع: uxplanet.org

آکادمی آژانس طراحی دایره

آموزش طراحی در آژانس طراحی دایره شامل بوت‌کمپ طراحی ۰ تا ۱۰۰، طراحی تجربه کاربری، طراحی تعاملی، طراحی دیزاین سیستم، رنگ و تایپوگرافی و…

به اشتراک‌گذاری در

لوگو سایت

آژانس طراحی دایره

Search