دوره‌ طراحی

اپل نسخه بتا را برای iOS 17، iPadOS 17 و macOS 14 Sonoma رونمایی کرد.

اپل از جدیدترین نسخه‌های بتا رونمایی می‌کند: iOS 17، iPadOS 17 و macOS 14 Sonoma اکنون در دسترس عموم است! اکنون همه می‌توانند به این به‌روزرسانی‌های جدید دسترسی داشته باشند و آن‌ها را آزمایش کنند.

اپل

اپل از جدیدترین نسخه‌های بتا رونمایی می‌کند: iOS 17، iPadOS 17 و macOS 14 Sonoma اکنون در دسترس عموم است! این بدان معناست که هر کسی اکنون می‌تواند به این به‌روزرسانی‌های جدید دسترسی داشته باشد و آن را آزمایش کند. در اینجا جزئیات است.

برای دریافت نسخه بتای عمومی iOS 17، کافی است به برنامه «تنظیمات» آیفون خود بروید و کانال به‌روزرسانی را انتخاب کنید. با این حال، قبل از ادامه، باید Apple ID خود را در یک وب سایت جداگانه برنامه نرم افزار بتا اپل ثبت کنید. خبر هیجان‌انگیز این است که اپل اخیراً آن را برای کسب وضعیت توسعه‌دهنده رایگان کرده است.

سیستم بررسی می‌کند که آیا Apple ID شما در برنامه نرم‌افزار اپل بتا یا برنامه توسعه‌دهنده اپل ثبت‌نام شده است. اگر عضو هر یک از این برنامه ها هستید، می توانید بلافاصله آپدیت iOS 17 را دانلود و نصب کنید. اگر نه، باید منتظر انتشار رسمی باشید.

لازم به ذکر است که iOS 17 با دستگاه های زیر سازگار است:

تمامی مدل های آیفون ۱۴
تمامی مدل های آیفون ۱۳
تمامی مدل های آیفون ۱۲
تمامی مدل های آیفون ۱۱
آیفون XS
آیفون XS مکس
آیفون XR
iPhone SE (2020 و ۲۰۲۲)
قبل از ادامه به‌روزرسانی، به شدت توصیه می‌شود از دستگاه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. به این ترتیب، در صورت بروز هرگونه مشکل در مرحله آزمایش بتا، به راحتی می توانید به سیستم عامل قبلی برگردید.

برخی از ویژگی های جدید iOS 17:

پروفایل های سافاری (شخصی، خانه، محل کار و غیره)
شخصی سازی تماس
پست صوتی زنده
همه برنامه های iMessage شما در یک مکان
همه برچسب های شما در یک مکان
جستجوی فیلترها برای پیام ها
رونویسی پیام
NameDrop

ممنون از توجهتون

منبع: ux-news.com

آکادمی آژانس طراحی دایره

آموزش طراحی در آژانس طراحی دایره شامل بوت‌کمپ طراحی ۰ تا ۱۰۰، طراحی تجربه کاربری، طراحی تعاملی، طراحی دیزاین سیستم، رنگ و تایپوگرافی و…

به اشتراک‌گذاری در

لوگو سایت

آژانس طراحی دایره

Search